Vít Lobpreis

Web & UI designer | Project manager

Můj životopis

Jsem mladý kreativní profesionál, pro kterého je design a programování zábava. Project managementu se věnuji ve své každodenní práci. Zde se také setkávám s kolegy z celého světa. Ve svém volném čase se věnuji golfu, squashi a bowlingu. V případě, že máte zájem o moje služby, mě kontaktujte.
Project Leader

Q1 2015 - Současnost

Pracuji na pozici project leader v nadnárodní společnosti Scania CER (Central European Region). Starám se o mnoho různorodých projektů napříč firemní strukturou (nový prodejní systém, vývoj intranetu, implementace nového CRM systému, zlepšování procesů a pod.). Spolupracuji blízce s vedením společnosti, pro který také připravuji reportování během celé životnosti projektu. Jakožto project leader jsem v kontaktu s kolegy z mateřské společnosti Scania CV AB z celého světa.

Byl jsem vedoucím projektu na zavedení nového prodejního systému. V rámci tohoto projektu jsem připravoval dokumentace a návod pro práci se systémem pro prodejce. Prováděl jsem osobně školení prodejců na nový systém.

V současné chvíli jsem vedoucím projektu implementace Ecofleet řešení ve společnosti Scania CER. V rámci tohoto projektu jsem byl pozván na konferenci EXEX (www.exex.eu), kde jsem měl možnost prezentovat a sdílet naše zkušenosti se systémem.

CRM System and Processes External consultant

Q1 2015 - Současnost

Externě spolupracuji se společnostmi na pozici CRM konzultant v oblasti procesů. Definuji "bottleneck" a navrhuji zlepšení probíhajících procesů tak, aby se zlepšila poskytovaná úroveň SLA. Provádím školení na nové procesy a udržuji dobré povědomí o stávajících procesech na základě pravidelných školení.

Webpage & Newsletter designer

Q1 2008 - Současnost

Od roku 2008 podnikám v oblasti webdesign a newsletter design. Dodržuji nové trendy a využívám moderních technologí (Nette, Bootstrap 3.0, jQuery). V současné době navrhuji a zajišťuji distribuci Newsletterů pro BMW Česká republika, BMW Slovensko, BMW Slovenija a BMW Polska.

CRM System and Processes Specialist

Q1 2012 - Q1 - 2015

Moji hlavní náplní práce bylo definovat procesy a vytvářet kontrolní systém. Důležitou součástí mé práce bylo vedení databázových specialistů a procesních analytiků. Každý projekt byl detailně zdokumentován za použití MS Project a MS Visio. Často jsem byl v kontaktu s kolegy z celého světa (převážně z Rakouska, Německa a Číny).

Denně jsem kontroloval integritu databáze, definoval procesy pro nové kampaně v systému MS Dynamics a Goldmine. Vedl jsem školení agentů na nový systém a poskytoval podporu při migraci z Goldmine na MS Dynamics. Migrace byla provedena v zemích střední Evropy, což mi umožnilo získat mnoho zkušeností s project managementem a zlepšit mé komunikační dovednosti.

Software analyst and programmer

Q1 2011 - Q4 - 2011

V této části mého života jsem byl supervisorem týmu programátorů. Každý přijatý požadavek jsem analyzoval a distribuoval konkrétním skupinám programátorů. Dohlížel jsem nad jejich prací a kontroloval stabilitu systému při každé aktualizaci.
Ústav práva a právní vědy ®

MBA., Strategický management

Tento program se orientuje na zlepšení analytických a vedoucích schopností manažerů. Součástí studia byly předměty jako leadership, time management, tvorba podnikové vize, strategické řizení a pod.

Masarykův Ústav Vyšších Studií

Ing., Magisterské vzdělání, Management

Na této škole jsem získal široké znalosti z managementu, řízení projektů a podnikání.

České Vysoké Učení Techické v Praze

Bc., Bakalář, Počítačové vědy

Vše co vím o počítačích je z této školy. Zde jsem studoval design, vývoj webových aplikací, programování a základy matematiky.

Gymnázium Ostrov

Maturita, Všeobecné studium

Na této škole jsem získal všeobecný přehled.


Jazyky


Angličtina
Čeština
Slovenština


Znalosti


Databáze
PHP
Microsoft SQL server
CRM
SQL / MySQL / MsSQL
JavaScript
MS Dynamics CRM
MS Project 2013
MS Visio 2013
MS Office
Vývoj webových stránek
UI design
PRINCE2


Kurzy


Time management
Asertivita
Stress management
Pokročilý uživatel Excelu


Projekty


Sales Portal implementation
Ecofleet development
Purchasing processes CER
Supplier database development
Leadtime improvement
BMW SEM CRM rollout
Get-IT