Vít Lobpreis

Web & UI designer | Project manager

Portfolio

Zde jsou vybrané ukázky mé práce. Specializuji se na moderní a svěží design webových stránek s CMS systémem, tvorbu corporate identity a vytváření internetových obchodů s plnou administrací. Jestliže máte zájem o mé služby, tak mě kontaktujte.

Hartmanová & Steininger, advokáti Hartmanová & Steininger, advokáti Hartmanová & Steininger, advokáti
Projekt |01

Projekt |01 Hartmanová & Steininger, advokáti

Jednoduchý přehledný web, který využívá nejmodernější HTML 5 kódování za využití CSS Frameworku Bootstrap a PHP frameworku Nette. Jedná se o internetové stránky dvou advokátů, kteří si přáli, aby web byl co nejvíce přehledný a design co nejvíce minimalistický. Design je maximálně responsibilní a zobrazuje se v konzistentní formě napříč platformami a prohlížeči.
www.hast-ak.comRestaurace Jan Svatoš Restaurace Jan Svatoš Restaurace Jan Svatoš Restaurace Jan Svatoš
Projekt |02

Projekt |02 Restaurace Jan Svatoš

Restaurace Jan Svatoš je rodinná restaurace přímo v srdci Svatošských skal. Na internetových stránkách je přehledně zobrazeno nabízené menu restaurace, fotogalerie i turistické informace z okolí. Nedílnou součástí každé moderní stránky je i rezervační systém. Tyto stránky byly vytvořeny za použití Nette framework společně s jQuery a Bootstrap. Stránky jsou plně responsibilní a návštěvníci mají možnost se na ně podívat i ze všech mobilních zařízení.
www.restaurace-jan-svatos.czSvatební salon Marcipán Svatební salon Marcipán Svatební salon Marcipán Svatební salon Marcipán
Projekt |03

Projekt |03 Svatební salon Marcipán - Lidice u Kladna

Svatební salon a agentura Marcipán nabízí a zajišťuje komplexní svatební servis, ale i jednotlivé prvky přípravy svatebního dne či hostiny. Internetové stránky byly vytvořeny za účelem přehledné prezentace nabízených šatů a služeb. Jelikož se jedná o moderní a dynamickou společnost, musejí i stránky splňovat vysoké nároky. V tomto projektu bylo použito frameworku Nette s jQuery a Bootstrap.
www.salonmarcipan.czOdhady nemovitostí - Karlovy Vary Odhady nemovitostí - Karlovy Vary
Projekt |04

Projekt |04 Odhady nemovitostí - Karlovy Vary

Ing. Petr Krupař nabízí odhady nemovitostí v Karlovarském kraji. I z tohoto důvodu internetové stránky musejí být moderní, přehledné a hlavně responsibilní. Za použití CSS framworku Bootstrap bylo všech těchto podmínek dodrženo.
www.odhadykv.czUrban Golf Urban Golf Urban Golf Urban Golf
Projekt |05

Projekt |05 Urban-Golf

"Vyměňte fairway za ulici, green za chodník, jamku za květináč! Vyrazte do města užít si královskou hru - Urban Golf." To je základní myšlenka projektu Urban Golf. Internetové stránky byly vytvořeny v moderním one-page vzhledu, který je kompatibilní se všemi mobilními zařízeními. Součástí webu je také administrační sekce, ve které je možné vytvářet nové hry, schvalovat rezervace a aktualizovat pořadí v žebřížku Urban Golf Tour. Web využívá nový Nette Framework společně s jQuery, Bootstrap a dalšími frameworky.
www.urban-golf.czDR-MOTO DR-MOTO DR-MOTO DR-MOTO
Projekt |06

Projekt |06 DR-MOTO

Tento web byl vytvořen pro tým nadšenců, kteří mají rádi motocykly a rozhodli se tyto motocykly za úplatu půjčovat. Sortiment rozšířili také na příslušenství a přívesné vozíky. Web byl vytvořen v moderním designu za použití PHP Frameworku Nette, CSS frameworku Bootstrap a jQuery. Webové stránky obsahují rezervační formulář vč. kalendáře, kdy je možné si motocykl zapůjčit. Při vytvoření rezervace je vždy zákazník informován automaticky vygenerovaným emailem.
www.dr-moto.czBowling Bar Jablonec Bowling Bar Jablonec Bowling Bar Jablonec Bowling Bar Jablonec
Projekt |07

Projekt |07 Bowling Bar Jablonec

Tento web plně funguje na administračním systému Wordpress. Administrátor stránek si tedy může plně sám upravovat obsah internetových stránek. Při vytváření vzhledu stránek jsem se nechal inspirovat vzhledem interiéru baru a stylu 20. let minulého století v USA. Na stránkách je k dispozici rezervační systém pro jednotlivé bowlingové dráhy. Dále je na webu k dispozici také kompletní turnajový systém, který je spravován administrátory.
www.bowlingjablonec.czVylety do Ostrova Vylety do Ostrova Vylety do Ostrova Vylety do Ostrova
Projekt |08

Projekt |08 Výlety do Ostrova

Vytvořil jsem kompletní administrační systém, který automaticky dopočítává provize jednotlivým zainteresovaným stranám. Součástí administrace je více úrovňové přihlašování uživatelů, kdy každá úroveň má specifické zabezpečení a omezené možnosti nastavení. Moderní a dynamický design byl navržen tak, aby oslovil co největší skupinu potencionálních výletníků do Ostrova.
www.vyletydoostrova.czLinguissimo Linguissimo
Projekt |09

Projekt |09 Linguissimo

Na těchto stránkách pro jazykovou školu v Ostrově byl použit redakční systém Wordpress. Design byl zvolen konzervativní, a přesto moderní. Jemné linie odstínů modré doplňuje červená barva, která zvýrazňuje dynamičnost společnosti. Všechny texty použité na stránkách byly upraveny dle SEO standardů.
www.linguissimo.cz